SERWIS

Nawet najlepsze auta czasem wymagają naprawy. Choćby najdrobniejsza usterka wymaga fachowej wiedzy. Oferujemy pomoc przy każdej usterce.

  • Przeglądy eksploatacyjne, naprawy bieżące,
  • Naprawy główne silników,
  • Naprawy układów zawieszeń, układów napędowych,
  • Serwis i naprawy układów klimatyzacji,
  • Diagnostyka komputerowa systemów elektronicznych ABS, ESP, AIR BAG, silników benzynowych oraz diesla,
  • Naprawy blacharskie i lakiernicze.
naprawa samochodów amerykańskich Wrocław
części do samochodów amerykańskich Wrocław

DIAGNOSTYKA

Doświadczenie naszych mechaników i diagnostów oraz nowoczesny sprzęt z serii Daimler Chrysler, pozwalają nam precyzyjnie ustalić źródło usterki. Jesteśmy jedynym nieautoryzowanym serwisem we Wrocławiu, który wykonuje diagnostykę samochodów Chrysler, Dodge i Jeep za pomocą skanerów DRB III oraz StarScan. Posiadamy również takie przyrządy jak Snap-On do samochodów amerykańskich, a także LAUNCH obsługujący wszystkie typy samochodów europejskich, japońskich i amerykańskich.

DRB III jest narzędziem diagnostycznym marek Chrysler, Daimler, Dodge i Jeep, obsługuje wszystkie samochody, od osobowych poprzez pickupy i ciężarówki od roku 1994 do 2005 (z wyłączeniem systemów CAN). DRB III obsługuje wszystkie systemy: silnika, skrzyni biegówm nadwozia, podwozia, ABS, poduszki powietrzne, immobiliser, OBDII

Chrysler-StarSCAN jest podstawowym narzędziem diagnostycznym Chrysler Group. Obsługuje wszystkie modele Chryslera od roku 2004 do chwili obecnej. Za pomocą StarSCAN bez większego problemu zdiagnozujemy silnik, skrzynię biegów, nadwozie, podwozie, Anti-Lock. Sprawdzimy wartości czujników na wejściu i wyjściu.

AUTOMATYCZNE I MANUALNE SKRZYNIE BIEGÓW

Zajmujemy się automatycznymi i manualnymi skrzyniami biegów. Wymieniamy oleje i filtry. Po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym dokonujemy naprawy w ciągu jednego dnia. Udzielamy półrocznej gwarancji na wykonane prace.  Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych oraz kompletnych skrzyń biegów

serwis samochodów amerykańskich Wrocław
naprawa samochodów amerykańskich Wrocław

AKCESORIA I CZĘŚCI

Już nie musisz szukać części do swojego auta na zagranicznych serwisach aukcyjnych i wydawać majątku na przesyłkę. Na półkach w naszym magazynie czekają akcesoria i elementy do najpopularniejszych marek samochodów amerykańskich i europejskich. Sprowadzamy także nowe, używane bądź zastępcze części na specjalne zamówienie klienta w ciągu kilku dni roboczych.

POMOC DROGOWA

Zapewniamy własny transport uszkodzonych samochodów do naszego warsztatu. Zepsutym autem nie pojedziesz. Dlatego to my przyjedziemy do Ciebie.

części do samochodów amerykańskich Wrocław
naprawa automatycznych skrzyń biegów wrocław

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Twoje auto trafia w dobre ręce, ale czym będziesz jeździł w trakcie naprawy? Użyczamy auta z naszej bazy na czas reperowania usterki. 

STACH-CAR PIOTR STAŚKIEWICZ


Pełczyńska 59  |  51-180  |  Wrocław
+48 601 916 340  |  +48 509 378 877
biuro@stach-car.pl  |  serwis@stach-car.pl
Poniedziałek - Piątek: 7:30 - 16:00